Kerékpár szaküzlet Nyíregyháza

BRINGAKIRÁLY
KERÉKPÁRSZAKÜZLET ÉS GYORSSZERVIZ
4400 Nyíregyháza, Ady Endre u. 2.
(A kórházzal szemben)
Telefon: 06-20/804-8502

Nyitva tartás:
H-P:  9:00-18:00-ig
Szo:  9:00-13:00-ig

Majoros János (Janó) kerékpárboltja
"13 év alatt szerzett kerékpárszerelő tapasztalatom a Tiéd!"

Termékünk a határidőre elkészült hibátlanul megjavított kerékpár. Folyamatosan bővülő készletünkkel próbáljuk kielégíteni az új kerékpárra vágyók álmait is. Látva az igényeket célom az, hogy létrehozzak egy minden tekintetben profi és elismert kerékpárszervizt nyíregyházán. Kiemelt szolgáltatásunk például a gyorsszervíz, így egy defekt vagy egy kisebb hiba miatt nem kell letenned aznapra a kerékpárod hiszen azonnal javítjuk. Fontos, hogy minőségi, de jó ár/érték arányú kerékpárokkal lássuk el vásárlóinkat. Várunk szeretettel mindenkit! Üdvözlettel: Majoros János (Janó)
Kínálatunk:

• új és használt kerékpárok
  • kerékpár alkatrészek
  • kiegészítők
  • felszerelések

Szolgáltatásaink:

• SZÉP kártya, prémium egészségpénztár, új pillér egészségpénztár, patika egészségpénztár, tempo egészségpénztár, otp egészségpénztár és multipay cafeteria elfogadóhely vagyunk!
  • elektromos kerékpárok szervizelése és forgalmazása
  • gyorsszerviz
  • kerékpár javítás