Üdvözöljük

Információs oldalunkon!

Települések

Kerékpár szerviz

A település/térség üzleteit összefogó információs oldalunk a jövőt hozza el Önnek! Bizonyára Ön is tudja és érzi, hogy az információ szerepe napjainkban felértékelődött, hiszen annyi van belőle, hogy a választás nehézkessé válhat. Mi segítünk abban, hogy az Ön üzletéről a megfelelő minőségű és tartalmú információ eljusson a megfelelő helyre a megfelelő időben! Alapvető filozófiánk, hogy a munkánkkal elégedett ügyfél az internetes megoldások széles körét biztosan és hatékonyan használhassa fel saját üzleti céljai érdekében!

BRINGAKIRÁLY
KERÉKPÁRSZAKÜZLET ÉS GYORSSZERVIZ

4400 Nyíregyháza, Ady Endre u. 2.
(A kórházzal szemben)

Telefon: 06-20/804-8502
Kapcsolat:

Leírás

Nyitva tartás:
H-P:  9:00-18:00-ig
Szo:  9:00-13:00-ig

Majoros János (Janó) kerékpárboltja
"13 év alatt szerzett kerékpárszerelő tapasztalatom a Tiéd!"

Termékünk a határidőre elkészült hibátlanul megjavított kerékpár. Folyamatosan bővülő készletünkkel próbáljuk kielégíteni az új kerékpárra vágyók álmait is. Látva az igényeket célom az, hogy létrehozzak egy minden tekintetben profi és elismert kerékpárszervizt nyíregyházán. Kiemelt szolgáltatásunk például a gyorsszervíz, így egy defekt vagy egy kisebb hiba miatt nem kell letenned aznapra a kerékpárod hiszen azonnal javítjuk. Fontos, hogy minőségi, de jó ár/érték arányú kerékpárokkal lássuk el vásárlóinkat. Várunk szeretettel mindenkit! Üdvözlettel: Majoros János (Janó)
Kínálatunk:

• új és használt kerékpárok
  • kerékpár alkatrészek
  • kiegészítők
  • felszerelések

Szolgáltatásaink:

• SZÉP kártya, prémium egészségpénztár, új pillér egészségpénztár, patika egészségpénztár, tempo egészségpénztár, otp egészségpénztár és multipay cafeteria elfogadóhely vagyunk!
  • elektromos kerékpárok szervizelése és forgalmazása
  • gyorsszerviz
  • kerékpár javítás